Hajdpark

Witamy na Naszym forum!

Ogłoszenie

Łatwo być dowcipnym, kiedy nie ma się przed niczym respektu.

#1 22-01-2009 16:30:52

Sikorka

Użytkownik

Zarejestrowany: 12-01-2009
Posty: 21
Punktów :   

Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Jak rozpoznać rozmiar biustonosza?

Od około roku noszę stanik, ale nadal nie wiem, jaki naprawdę jest mój rozmiar. Na jednym biustonoszu, który kupiłam, było podane B-75, na innym B-70, a czasami są jeszcze inne cyfry. Nie mogę ich zrozumieć, moja mama też nie potrafi mi tego wyjaśnić. Obwód mojego biustu wynosi 88 cm, a pod biustem mam 75 cm. Napisz mi, droga Izo, w jaki sposób obliczyć właściwy rozmiar stanika?
Magda, 13 lat

Od redakcji:
Droga Magdo! Rozmiary biustonosza określa liczba odpowiadająca obwodowi klatki piersiowej pod biustem i litera (A, B, C, D) oznaczająca wielkość miseczki. Aby wyznaczyć rozmiar miseczki, należy zmierzyć obwód klatki piersiowej na wysokości brodawek, a następnie odjąć rozmiar obwodu pod biustem.
Różnica obwodów, która wynosi 13 cm, oznacza miseczkę A, 15 cm - miseczkę B, 17 cm - miseczkę C itd. Z liczb, które podałaś w swoim liście, wynika że powinnaś nosić rozmiar 75/A. Często jednak się zdarza, że staniki różnych firm, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem, różnią się wielkością. Dlatego najlepiej przymierzyć stanik przed kupnem, aby był wygodny i w żadnym miejscu nie uciskał piersi.
Iza

Brzydki pępek

Mój pępek jest wypukły i brzydki. Zupełnie mi się nie podoba! Większość moich koleżanek ma śliczne, wklęsłe pępuszki. W lecie noszą krótkie topy, a ja ukrywam brzuch pod długimi T-shirtami, mimo że jestem całkiem zgrabną dziewczyną. Co mogę zrobić, by poprawić wygląd swojego pępka?
Agata, 15 lat

Od redakcji:
Na kształt i wygląd pępka wpływ miał sposób, w jaki odcięto ci po urodzeniu pępowinę. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie dzielą się na tych, którzy mają wklęsłe i na tych, którzy posiadają wypukłe pępki. (A ja myślałam, że ludzie dzielą się na sapiens i tych "nie - sapiens") Ty należysz do tej drugiej grupy. Nie wiemy, dlaczego uważasz, że Twój pępek jest brzydki. Przecież nie da się jednoznacznie stwierdzić, że wypukłe pępki są brzydkie, a wklęsłe piękne!
Mnóstwo osób, w tym śliczne top modelki, ma wystające pępki i zupełnie się tym nie martwi. Tak więc i ty przestań się przejmować wyglądem swojego pępka i postaraj się polubić go takim, jaki jest. (Najlepiej przeproś go za to, że go nie lubisz i w nagrodę przekłuj go sobie i włóż kolczyk). Jego wygląd dałoby się zmienić tylko operacyjnie. Ale nie podejrzewamy, byś miała ochotę poddać się zabiegowi, który nie jest ani tani, ani bezbolesny. Wykonuje się go wyłącznie w prywatnych klinikach chirurgii plastycznej.

"Mieszkam w małym mieście. W nim właśnie spotkałam swoja miłość. Nie znam go dobrze. Wiem , że jest ode mnie starszy o 7 lat. Poza tym ten chłopak jest gejem. Mnie zależy tylko na "rozmowach" z nim. Tu właśnie pojawia się problem. On jest głuchoniemy , a ja nie znam nikogo , kto zna język migowy . Kolega nauczył mnie tylko alfabetu. Gdzie mogę się nauczyć tego języka ? Czy są jakieś specjalne książki ? A może Ty masz jakiś pomysł ?"

Wstydzę się zdjąć buty!

Często chodzę do Igi ( mojej dziewczyny) do domu. Jej mama traktuje mnie jak domownika i każe zmieniać buty! OK. Chce mieć czysto. Rozumiem. Mam i Igi swoje klapki i tyle. Ale problem w tym, że gdy zdejmę buty i zostawię je w przedpokoju, to strasznie śmierdzą! No, moje skarpetki też. Sorry, że o tym piszę, ale jestem załamany (biggrin.gif:D:D:D:D i tutaj najbardziej chciało mi się śmiać). Myję nogi, używam dezodorantu do stop, ale to niewiele pomaga. Poradźcie mi coś, bo głupio się czuje...

Od Redakcji:
Wielu chłopakom intensywnie pocą się stopy i wydzielają przykry zapach. Oto sposoby, by go zlikwidować: myj nogi rano i wieczorem, raz w tygodniu mocz je w wodzie z dodatkiem soli ograniczających pocenie stóp. Stosuj dezodorant. Codziennie zakładaj czyste skarpetki i nie noś 2 dni pod rząd tych samych bytów (muszą mieć czas by 'odparować'). Ich wnętrze spryskuj specjalnymi odwaniaczami np. Shout czy Kiwi Fresh Force (wystarczy użyć go raz dziennie). Na koniec jeszcze jedna rada błyskawicznego stosowania: noś przy sobie parę czystych skarpetek. Jeśli zdejmujesz buty u Igi i poczujesz przykry zapach, to zatkaj każdy byt zwiniętą chusteczką higieniczną. Potem pędź do łazienki, umyj stopy, osusz je papierem toaletowym, załóż czyste skarpetki (brudne wsadź w torbę foliową i schowaj do plecaka) i już możesz czuć się swobodnie!

Dlaczego chłopakowi rosną piersi?

Mam brata, Tomka. On jest młodszy ode mnie o 2 lata. Każde z nas ma swój pokój i jakoś do tej pory nie miałam okazji widzieć Tomka bez koszulki. Dopiero podczas wakacji...Poszliśmy razem na basen, on zdjął T-Shirt i ja zwyczajnie zbaraniałam! Nie mogłam wykrztusić słowa! Widziałam, że on ostatnio trochę przytył, ale okazało się, że w dziwnym miejscu! Wyglądało to tak, jakby tłuszcz odłożył mu się na klacie, tu gdzie dziewczyny mają piersi! Nawet sutki miał jakby nieco większe...Zapytałam go, czy dawno mu się to zrobiło. Odpowiedział, że kilka miesięcy temu i że postanowił trochę poćwiczyć, bo go wkurza ta nadwaga. Dodał, że wiosną miał większe 'balony' ale teraz już mu się bardzo zmniejszyły. "Jeszcze trochę i się ich pozbędę"- powiedział. Nie chciałam go wkurzać, więc o nic więcej nie pytałam, ale...Szczerze mówiąc, boję się, że z nim jest coś nie tak. Może on ma jakieś zaburzenia? No, bo to chyba nie jest normalne, gdy chłopakowi rosną piersi?! Co powinnam zrobić?
Od Redakcji:
U niektórych chłopaków w okresie dojrzewania dochodzi do przerostu tkanki tłuszczowej na piersiach. wtedy na ogół wyraźnie zarysowują się same piersi i sutki. Dzieje się tak pod wpływem burzy hormonalnej, jaka wtedy szaleje w organizmie. Czasem-mimo, że chłopak nic nie traci ze swej męskości- trzeba zastosować odpowiednie leczenie, by wszystko wróciło do normy. Twój brat powinien pójść do lekarza, który oceni, czy wszystko jest w normie, czy jednak potrzebne jest leczenie hormonalne. Koniecznie porozmawiaj z Tomkiem i namów go, by poszedł do lekarza pierwszego kontaktu.

Chciałbym mieć już zarost

Wszyscy moi koledzy mają już zarost na twarzy, a niektórzy, od czasu do czasu, nawet się golą. Ja mam wciąż gładką twarz - jak dziewczyna.
Czy jest jakiś sposób na przyspieszenie zarostu? Czy rozwijam się normalnie? Maciek, 16 lat
Od redakcji
Nie u wszystkich chłopców zarost pojawia się w tym samym momencie dojrzewania. Zarost pojawia się zazwyczaj wtedy, gdy narządy płciowe są już dość dobrze rozwinięte. Czasem następuje to w wieku 16 lat, ale niektórzy muszą czekać aż do 19-20 lat. Pierwsze włosy pojawiają się nad górną wargą, w zewnętrznych kącikach ust. Początkowo są rzadkie. Dopiero z upływem czasu ciemnieją i gęstnieją. U wielu mężczyzn zarost rozwija się jeszcze przez 10 lat po osiągnięciu pełnej dojrzałości. Niestety nie ma żadnego sposobu, aby w skuteczny sposób przyspieszyć pojawienie się zarostu.

Mam 16 lat i na razie nie chcę rozpoczynać współżycia. Ale mój chłopak ma już za sobą swój "pierwszy raz", mówi, że z powodu braku seksu strasznie boli go dół brzucha. Głupio się wtedy czuję, bo Adam przeze mnie cierpi. Ale ja naprawdę nie chcę jeszcze "tego" robić. Wyjaśniłam mu to.
No i usłyszałam: "Byłem u lekarza i on kazał mi się z kimś przespać, żeby te bóle ustąpiły". Mówił coś jeszcze o tym, że plemniki zalegają mu w nasieniowodach i dlatego go boli. Podobno lekarz nawet przepisał mu specjalne przeciwbólowe tabletki hormonalne!
Ale, niestety, powodują one bezpłodność, jeśli chłopak długo je łyka. Adam na razie bierze te pigułki, jednak prosił, żebym szybko się zdecydowała, bo nie chce stać się bezpłodny. Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, ale Adam zapewnia mnie, że to prawda! Co robić? ---Justyna, 16 lat

Od redakcji
Adam to zwykły spryciarz i krętacz. Zdarza się, że chłopaki szantażują dziewczyny: "Zero seksu? To ja odchodzę!" lub "Jeśli mnie kochasz, to udowodnij!". Ale Adam zastosował własną technikę, która wpędza cię w poczucie winy! Daje ci on bowiem do zrozumienia, że będziesz odpowiedzialna za jego "bezpłodność".
Do tego wmawia ci, że lekarz zapisał mu seks na receptę! To po prostu śmieszne! Żaden doktor nie powiedziałby mu takich bzdur ani nie wypisał (nieistniejących zresztą) tabletek! Jeśli chłopak nie współżyje, to plemniki wydostają się na zewnątrz podczas nocnych polucji (niekontrolowanych wytrysków) i już!
Owszem, pieszczoty nie zakończone pełnym stosunkiem, mogą wywoływać ból w podbrzuszu (dotyczy to chłopców) i tyle! Jeśli więc nie jesteś pewna swoich uczuć, nie chcesz spieszyć się z seksem, to po prostu powiedz NIE! Może warto poprzestać na pieszczotach zakończonych wytryskiem? (petting). A jeśli i na to nie masz ochoty, Adam może się masturbować.
Na koniec jeszcze jedna uwaga. Zastanów się, czy w ogóle warto być z chłopakiem, który jest kłamcą, nie liczy się z twoimi potrzebami i gotów jest na wszystko, byle tylko zaspokoić swoje...

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona


Odpowiedź Redakcji:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tłoczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pierdolnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja

DrOgIe BraVo!! : **

Zwracam się do ciebie z prośbą o pomoc. Moja mama mnie wkóża. Ciongle mnie przestrzega. Ostatnio wybródziłam ścianę papciami ale to nic. Byłam z psiapsółkami na sankach i sięm przeziębiłam :((  Nie wiem co mam zrobic. boje sie pogadac z mamą na ten temat bo juz nigdy nie pusci mnie na górkę!! ratunkuu!!!!1
Kasia ( 13 lat )

Drogie Bravo!
Mam na imię Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

KAROL 18
Długo zastanawiałem się aby napisać ten list do Waszej Redakcji , ale sądzę ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczynę, Monikę. Jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczęli się kochać , ale ja się boję i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak się zachować jeśli tak się stanie i nie będę mógł go wyjąć.
Proszę o szybką odpowiedz , bo jeśli nadal będę bał się tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

Olek 17lat:
Mój problem polega na tym, że po nocach śni mi się, że uprawiam seks ze swoim młodszym bratem. Sen ten powtarza się dosyć często czy to oznacza ze jestem gejem ??

Drogie BRAVO!
Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komendę, dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Drogie Bravo !!!
Mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że przez pocałunek można zajść w ciążę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Proszę o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcimia Dolnego.

Kochana Kasiu!
Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !


Drogie bravo !
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY !!!

1.Wiem że to co piszę może się wydać śmieszne, ale moim ulubionym zespołem jest Ich Troje. Kocham ich nad życie. A szczególnie Michała. Ciągle mi się śnią. Na lekcjach myślę o nich. Nawet kiedy nie byli jeszcze tacy sławni, byłam ich fanką. Ostatnio byłam na koncercie ale ryczałam cały czas. Nie bardzo wiem co robić, by się z nimi spotkać. Gdy na nich patrzę, ściska mnie w gardle. Proszę abyś zrobiła coś, bym mogła się z nimi spotkać. Bez nich dłużej nie wytrzymam.

(Ci fani Ich Troje, tacy zdesperowani)


2.Podobają mi się mężczyźni 30-letni a nawet starsi. I tylko tacy!!! Czy to normalne? A może ja jestem jakaś zboczona??

(moim zdaniem zboczona na pewno)


3.Kiedy mam napisać chociaż dwa zdania, zupełnie się zacinam i mam pustkę w głowie. Najgorsze są dla mnie wypracowania, ale i referaty, sprawozdania... Nie mówiąc o pismach oficjalnych, np. podaniu. Nawet ten list redaguje za mnie przyjaciółka!! Czy można jakoś nauczyć się pisania?

(ciekawe jak wyglądają listy miłosne)


4.Niedawno zauważyłam że mój chłopak Krzysiek zaczął kumplować się z gostkami, którzy mają na niego zły wpływ. Krzyś urywa się z lekcji, popala papierosy no i brzydko się do mnie odzywa!!! Martwi mnie to!! Czy powinnam z nim porozmawiać?

(tak,najlepiej przy piwie z kumplami)


5.Bardzo martwię się moim biustem, który jest naprawdę mały. Słyszałam że po czterech latach od pierwszej miesiączki piersi osiągają swoją ostateczną wielkość. U mnie minęły już 3 lata, a piersi niewiele się zmieniły. Wyglądają jakby ich rozwój stanął w miejscu! Czy one nigdy nie urosną? A może jest dla mnie jakieś lekarstwo?

(Moim zdaniem nie tylko rozwój piersi został zahamowany, Twój list dowodzi że także z rozumem dzieje się coś złego, moim zdaniem coraz szybciej zanika. Proponuje okłady z liści rozmarynu, na pewno pomogą a Pamela Anderson będzie przy Tobie jak deska)


6.Moje ukochane "Bravo GIRL!"

Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonów i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.

(Proponujemy wizytę u lekarza. Takiego od głowy)

7. "Mam nietypowy problem. Zachowuję się zupełnie inaczej niż koledzy w moim wieku. (...) Ja w ogóle nie interesuję się dziewczynami. Myślę, że większość z nich jest po prostu głupia, (...) Wolę pojeździć na rolkach albo na desce, pograć na komputerze, a czasem nawet pobawić się w chowanego czy ganianego. Zastanawiam się, czy z moją psychiką jest coś nie tak..." Krzysiek, 15 lat

(W ganianego w wieku 15 lat?To musi być jakiś uwsteczniony psychicznie człowiek.)

8. Mam poważny problem. Od jakiegoś czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciążę bez odbycia stosunku. Boję się, że podając chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdować plemniki(wiem, ze niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety/), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystając z toalety mogę te plemniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu obsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam już tego dość, ale wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Proszę napisz na łamach jaka jest możliwość zajścia w ciążę...

Załamana! "
(Na twoim miejscu też bym się załamała)

9. Zakochałam się w chłopaku ze szkoły. Nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że mijając się na korytarzu, obrzucamy się przezwiskami. On zaczyna, a mnie puszczają nerwy. Po chwili śmieje się do mnie i puszcza słodkie oczka. Myślę, że mu się podobam, ale boi się wyśmiania przez kumpli...

Natalia, 13 "

(Paradoksalna sytuacja rodem z telenoweli zanzibarskiej.)

10. "MILKA I EMILIA, 12:
Piszemy do Was, bo wstydzimy się zapytać starsze koleżanki o pewne sprawy, których nie rozumiemy. Nie chcemy, żeby myślały o nas jak o niedoświadczonych małolatach. Dominiko, prosimy, napisz, co to znaczy, że ktoś stracił dziedzictwo, i w jakim wieku można uprawiać seks?
"
Pytanie standardowe jak na Bravo przystało.

Nie wiem skąd mam te teksty, ponieważ miałam je gdzieś na kompie. Piszcie, które się najbardziej podobają :D

//Olo94: Właśnie skończyłem to edytować. Nie da się wrzucić tego z "ogonkami"? Byłoby przejrzyściej, a tak admin musi, za przeproszeniem, czakalaka jak wół,żeby forum wyglądało jak należy.
P.S. Nie ma takiego słowa jak "dezydorant".

Ostatnio edytowany przez Sikorka (22-01-2009 16:45:26)

Offline

 

#2 22-01-2009 17:05:31

MisieQ

Administrator

Zarejestrowany: 22-05-2008
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

nie chce mi sie czytac, ale napewno jest smieszne :P


http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/2.png
http://img.userbars.pl/48/9551.jpg
http://images36.fotosik.pl/49/573d1d1d0cf913c5.png

Offline

 

#3 22-01-2009 17:47:06

Mistrzu Cinek xD

Użytkownik

Zarejestrowany: 15-01-2009
Posty: 14
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

MisieQ napisał:

nie chce mi sie czytac, ale napewno jest smieszne :P

ta ja tez xD

Offline

 

#4 22-01-2009 18:24:24

Losk

Użytkownik

2736114
Zarejestrowany: 12-01-2009
Posty: 100
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

10. "MILKA I EMILIA, 12:
Piszemy do Was, bo wstydzimy się zapytać starsze koleżanki o pewne sprawy, których nie rozumiemy. Nie chcemy, żeby myślały o nas jak o niedoświadczonych małolatach. Dominiko, prosimy, napisz, co to znaczy, że ktoś stracił dziedzictwo, i w jakim wieku można uprawiać seks?
"
Pytanie standardowe jak na Bravo przystało.

Nie wiem skąd mam te teksty, ponieważ miałam je gdzieś na kompie. Piszcie, które się najbardziej podobają :D

Przeczytałem to i już wiem że dla mnie to nie będzie śmieszne ;-)


http://images29.fotosik.pl/315/ed63d11d8163a6f8.png

Zawsze ten sam... Losk

Offline

 

#5 22-01-2009 18:54:54

Stifer

Head Admin

5033487
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 25-04-2008
Posty: 215
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Ja polecam tylko jeden tekst, jedyny o którym było głośno i który mnie rozśmieszył xD:

Sikorka napisał:

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona


Odpowiedź Redakcji:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tłoczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pierdolnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja


http://www33.patrz.pl/u/f/42/58/56/425856.png
http://card.mygamercard.net/recessed/Stiferek.png

Offline

 

#6 22-01-2009 19:21:08

MisieQ

Administrator

Zarejestrowany: 22-05-2008
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

czytalem to gdzies :P Przekomiczne :P


http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/2.png
http://img.userbars.pl/48/9551.jpg
http://images36.fotosik.pl/49/573d1d1d0cf913c5.png

Offline

 

#7 24-01-2009 14:01:11

Dakan

Użytkownik

7439694
Call me!
Skąd: Pomorze ;p
Zarejestrowany: 07-01-2009
Posty: 32
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Kaszanka pękla, ja znam inny sposób niech wydłubie łyżeczką i zje :D xD


http://www33.patrz.pl/u/f/42/58/56/425856.png

Offline

 

#8 24-01-2009 19:03:19

MisieQ

Administrator

Zarejestrowany: 22-05-2008
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

ochydny jestes...


http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/2.png
http://img.userbars.pl/48/9551.jpg
http://images36.fotosik.pl/49/573d1d1d0cf913c5.png

Offline

 

#9 24-01-2009 20:18:14

Losk

Użytkownik

2736114
Zarejestrowany: 12-01-2009
Posty: 100
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

miłe słowa  u ciebie jak zwykle ;D MisieQ


http://images29.fotosik.pl/315/ed63d11d8163a6f8.png

Zawsze ten sam... Losk

Offline

 

#10 24-01-2009 20:20:58

MisieQ

Administrator

Zarejestrowany: 22-05-2008
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Staram sie jak moge


http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/2.png
http://img.userbars.pl/48/9551.jpg
http://images36.fotosik.pl/49/573d1d1d0cf913c5.png

Offline

 

#11 24-01-2009 21:03:40

Hower

Nikt

status 6149026
5372169
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 13-01-2009
Posty: 152
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Ja kocham...
Na usta cisną się słowa...
...
a dobra, nie bende nic lepiej mówił, bo mnie do Zimbabwa wyślą...

Sikorka napisał:

Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda

To... to Bravo, to jakieś... eee... brak mi słów... Co to wogle jest?? ... Czasopismo, ''poradnik dla <nastolatków>", czy imitacja Playboya??...

Sikorka napisał:

Mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że przez pocałunek można zajść w ciążę

17?? Chyba 7...

Sikorka napisał:

7. "Mam nietypowy problem. Zachowuję się zupełnie inaczej niż koledzy w moim wieku. (...) Ja w ogóle nie interesuję się dziewczynami. Myślę, że większość z nich jest po prostu głupia, (...) Wolę pojeździć na rolkach albo na desce, pograć na komputerze, a czasem nawet pobawić się w chowanego czy ganianego. Zastanawiam się, czy z moją psychiką jest coś nie tak..." Krzysiek, 15 lat

(W ganianego w wieku 15 lat?To musi być jakiś uwsteczniony psychicznie człowiek.)

Masz coś do ganianego?? :p

Ostatnio jak sie w to bawiłem z qmplami, to rozjebaliśmy pół stojącego u nas na osiedlu Stara ^^

Ostatnio edytowany przez Hower (24-01-2009 21:19:25)


http://images36.fotosik.pl/49/573d1d1d0cf913c5.png
CoD4 : [MGS] [}{]ower
SAMP: Carlos de Laroz
Metin 2: Hower

Offline

 

#12 24-01-2009 21:12:24

Losk

Użytkownik

2736114
Zarejestrowany: 12-01-2009
Posty: 100
Punktów :   

Re: Śmieszne listy do BRAVO i innych gazet.

Myślę że to nie jest zły pomysł xD

Dla tego tego nie czytałem xD.. Dla mnie to głupie..

Ostatnio edytowany przez Losk (24-01-2009 21:13:28)


http://images29.fotosik.pl/315/ed63d11d8163a6f8.png

Zawsze ten sam... Losk

Offline

 
� Copyright 2008-2009 by Administration of Hajdpark

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margo-nem.pun.pl www.shinobi-raifu.pun.pl www.metin2privcenter.pun.pl www.erableacha.pun.pl www.iceheart.pun.pl